Sylwester poza Polską to dobry pomysł

Polacy coraz więcej zarabiają i spędzają czas w różnych miejscach. Dobrym pomysłem jest spędzenie sylwestra poza Polską, na przykład w Czechach – wczasy i sylwester to kilka dni gdzieś w górach, w ładnym miejscu. Można tam miło spędzić czas i cieszyć się odpoczynkiem. Spacery, jazda na nartach oraz sylwestrowa impreza – takie rozrywki oferują organizatorzy wczasów zimowych połączonych z balem sylwestrowym. Innym sposobem spędzania wolnego czasu jest spędzenie Sylwestra we Włoszech – Alpy, ośnieżone stoki, jazda na nartach czy desce oraz impreza w schronisku lub eleganckim hotelu – taka jest oferta dostępna w północnej części Włoch. Zadbane stoki, piękne miejsca, wyjątkowe hotele z atrakcjami takimi, jak sauna, basen, masaże, fryzjer. W takim miejscu odpoczywa się doskonale. Tego rodzaju wyjazdy są wymarzone dla amatorów czynnego, aktywnego wypoczynku. Do Włoch Polacy najczęściej jeżdżą własnym samochodem, nie jest to bardzo długa podróż – wystarczy 10 godzin , aby dotrzeć w ładne miejsce. Na dachu auta zmieszczą się narty w odpowiednim bagażniku lub deski. Podróż samolotem nie pozwala na wożenie sprzętu – jednak można taki sprzęt wypożyczyć na miejscu, we Włoszech. Do własnego samochodu zabiera się narty, skafandry oraz odzież niezbędną na stoku. Nikt nie chce się zaziębić, a ciepła odzież jest nieodzowna.

Jeśli ktoś nie lubi wypoczywać w sposób sportowy to…

Czekają duże włoskie miasta – Rzym, Neapol, Florencja, Bolonia. Tam można zwiedzać i bawić się podczas sylwestrowego balu. Polacy pokochali także niezwykłe bale w Wenecji, wśród pomostów oraz zabytków tego niezwykłego włoskiego miasta. Najbogatsi łączą sylwestra w dużym włoskim mieście z szaleństwami na alpejskich stokach. Długie wyjazdy wymagają inwestowania pieniędzy, tygodniowy pobyt we Włoszech dla czteroosobowej rodziny to wydatek rzędu 12 000 – 15 000 złotych. Jest to bardzo wysoka suma, ale zdecydowanie warta zainwestowania. Niezapomniane wrażenia, wspaniały bal, zwiedzanie pięknych miast, poznawanie zabytków. Po pobycie pozostaną wspomnienia oraz przepiękne zdjęcia.

2 thoughts on “Sylwester poza Polską – gdzie się wybrać?”
  1. Sylwestra zawsze spędzaliśmy w domu, w tym roku po raz pierwszy zamierzamy wybrać się na narty do Włoch z indywidualnym trenerem dla dzieci.

  2. Zawsze mi się marzył sylwester w górach z dużą ilością śniegu….

Comments are closed.